Bornholm - wyprawy

Bornholm

         Bornholm jest najlepszym w Europie łowiskiem troci wędrownej i łososi, łowionych z brzegu – z plaż i ze skalistego wybrzeża. Łowimy tam trocie wędrowne i łososie od początku lat 90 poprzedniego stulecia, zarówno na sztuczną muchę, jak i na spining.

          Nasz przewodnik  wędkarski jest pierwszym Polakiem który dla wielu innych wędkarzy odkrył te łowiska. Doskonale potrafi wybrać odpowiednie miejsce zależnie od pogody. Wie na jakie przynęty – sztuczne muchy, blaszki – w określonym okresie, porze dnia, pogodzie i miejscu należy łowić.

          Pomagamy naszym uczestnikom dobrać odpowiedni sprzęt i niezbędny ekwipunek, a to ważne, aby na miejscu zając się tylko wędkowaniem. Szczególnie polecamy te łowiska miłośnikom łowienia na sztuczną muchę, jednakże spinningiści również odnoszą tu duże sukcesy wędkarskie.

          Bornholm to również jedno z najlepszych łososiowych łowisk trollingowych. Daje duże możliwości pływania motorówkami nawet przy silnych wiatrach. Wyspa jest wysoka, prawie zawsze znajdzie się osłonięta strona i przyjazny do wyjścia w morze port.  

View the embedded image gallery online at:
http://narybyzdun.pl/index.php/wyprawy/bornholm#sigFreeId3ac24b6e97


2012. Custom text here
Download Joomla Templates