Strona główna

Wyprawy wędkarskie po całym świecie

Małgorzata Zdun

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy Małgorzaty Zdun zajmującej się organizowaniem wypraw i wycieczek po całym świecie. Jeśli jesteś fanem łowienia ryb i szukasz nowych wrażeń i wyzwań to doskonale trafiłeś. Jako profesjonalna firma od wielu lat organizujemy i doskonalimy się w wyprawach wędkarskich, gdzie nasi klienci poznają nowe piękne tereny idealne na spędzenie wolnego czasu dla wędkarzy.

Nazywam się Małgorzata Zdun. Jestem żoną doskonałego wędkarza i przewodnika wędkarskiego Andrzeja Zduna, który zjeździł z wędkami prawie cały Świat.
Na bazie doświadczeń mojego męża i przy jego współpracy będę dla Was organizować profesjonalne, kameralne dla 3 – 6 uczestników wyprawy wędkarskie:

  • - na spining - na szczupaki, okonie, sandacze, łososie, troć, pstrągi itp.
  • - na sztuczną muchę - na lipienie, pstrągi, łososie, troć nawet na szczupaki,
  • - morskie wyprawy - na dorsze, na łososiowy trollig,
  • - na big game w tropiki - na marlina, żaglicę, tuńczyki, mahi-mahi, wahou itp.

Zawsze w znane nam wcześniej miejsce, zawsze w odpowiedniej porze dla konkretnych ryb, zawsze na odpowiednią metodę wędkarską, zawsze z doświadczonym przewodnikiem wędkarskim.

Zapewnię Wam transport, zakwaterowanie, sprzęt, doskonałe jedzenie zawsze dobrane do miejsca pobytu i do programu łowienia. Na każdej wyprawie będzie się Wami opiekował wyspecjalizowany przewodnik wędkarski.  
Dysponuję świetną, bardzo dobrze wyposażoną morską motorówką o nazwie „STELLA” 6,40 m. 130 KM, którą dla Was zawsze poprowadzi na dobre łowiska doskonały przewodnik wędkarski.

Przed każdą wyprawą otrzymacie dokładne informacje o planowanej wyprawie, niezbędnym sprzęcie, zasadach wędkowania, spodziewanych warunków pogodowych itp. Na wyprawie nie będziecie tracić czasu na rozpoznanie łowiska, dobranie sprzętu, metody, zakup licencji, organizacji bazy i wyżywienia. Wszystkim się zajmę, a na miejscu, przez cały czas pobytu zaopiekuje się Wami przewodnik.


                                                                                                                               Zapraszam Małgorzata Zdun

View the embedded image gallery online at:
http://narybyzdun.pl/index.php/home#sigFreeId158977e341

{coverflowfx}{/coverflowfx}


2012. Custom text here
Download Joomla Templates